Nová technologie

Letos se PICTOART rozšířil o novou tiskovou sekci. Začali jsme vyrábět obrazy i novou UV technologií. Tisk funguje tak, že inkoust je po nanesení na povrch vytvrzen UV světlem, je tedy okamžitě suchý a drží skoro na všem a je exteriérově odolný. Je možné tisknout na libovolné desky, kov, hliník, plexisklo, sklo, plátno, textil ale i papír. V našem podání můžeme nabídnout tiskovou plochu 320 x 200 cm, nebo tisk na roli šíře 320cm. To nám dává dříve nebývalé možnosti.

 

Vyhrajte obraz

Ve spolupráci s naším dodavatelem firmou Spandex a Honzou Březinou jsme připravili akci, kde bychom vás rádi seznámili s naší novou tiskárnou.
Vyhlásili jsme soutěž, sdílejte na Instagramu letošní fotografii a označte ji hashtagy #alisczech #pictoart a #spandex. Fotografii sdílejte mezi 14.8. a 30.8., poté soutěž skončí.

S Honzou Březinou vybereme 3 výherce, kteří získají ukázkový tisk (na plátně, na desce Dibond a na Akrylovém skle) ve formátu 90 x 60 cm nebo 75 x 75 cm podle výběru vyrobený právě novým UV tiskem.

Soutěž již skončila, gratulujeme vítězům

Do soutěže jste pomocí hashtagů poslali více než stovku fotek. Fotograf Honza Březina vybral 3 + 1 jednoho vítěze, který od nás dostane fotografii vytištěnou novou UV tiskovou technologií. Vysvětlení proč jednotlivé fotky zvítězili najdete na jeho webu zde v článku

Vyzkoušejte UV print na vlastní kůži

A pro všechny vyhlašujeme akci na obrazy se slevou 50%, sleva platí pro prvních 30 zájemců.

Nabídka zahrnuje:

  • 10 pláten  (zbývá 10)
  • 10 desek (zbývá 10)
  • 10 akrylových skel. (zbývá 10)

Opět ve velikosti 90 x 60 cm nebo 75 x 75 cm

Stačí když nás kontaktujete emailem na info@pictoart.cz

Podmínky akce

  • V rámci akce je možné objednat jeden obraz na jednoho zákazníka. 
  • Akce platí do vyprodání zásob, tedy pro 30 zákazníků
  • Sleva se nevztahuje na dopravu ani ji není možné kombinovat s dalšími slevami