Marek Krumpár
Výtvarný umělec

Marek Krumpár je český výtvarný umělec. Na jeho profesním webu https://www.marekkrumpar.com/ se o tomto velmi zajímavém malíři dočtete, že se narodil se v Praze, kde žije a pracuje. I když v současnosti inklinuje k impresionismu, během své tvůrčí kariéry vyzkoušel řadu různých technik a stylů. Od klasické malby štětcem přešel k malbě paletovým nožem na černé plátno. Při výběru motivu jsou pro něj nejdůležitější světlo a stíny. Obrazy Marka Krumpára se prodávají do soukromých sbírek po celém světě. Jeho tvorbu najdete v zemích jako USA, Francie, Itálie, Velká Británie, Německo, Belgie a Chorvatsko. Pro Pictoart je ctí s Markem Krumpárem spolupracovat a poskytovat mu prvotřídní servis, který si jeho tvorba zaslouží.

 • PICTOART: Poslední dva roky byly velmi těžké pro umělce – malíře, výtvarníky, kurátory i fotografy, ale i pro tiskárny a rámařství, většina velkých akcí se rušila, byly omezené počty návštěv na výstavách a lidé seděli většinou spíše doma. Jak jste tuto obtížnou dobu zvládl a co bylo nejtěžší nebo naopak vás někam posunulo v tvorbě či jinak?
  Přestože období pandemie bylo z řady důvodů velmi obtížné, zaznamenal jsem v průběhu posledních dvou let úspěšné tvůrčí období. Všudypřítomná omezení mi přinesla více času malovat a tvořit a podařilo se mi zahájit rovněž práci na projektech, které jsem dlouho odkládal. Navíc i lidé, kteří byli uvězněni ve svých domovech, měli paradoxně více času se zajímat o umění a začali také více oceňovat přítomnost uměleckých děl ve svých bytech, kde trávili většinu svého času.
 • PICTOART: Na jakém projektu aktuálně pracujete?
  V průběhu zimních měsíců již tradičně trávím nejvíce času v ateliéru a maluji. V létě chci uspořádat v Praze novou výstavu a bohužel zatím nemám dostatek obrazů. Navíc dokončuji nasmlouvané zakázky pro soukromé klienty a aktuálně také připravuji limitované tisky na papír, které jsem doposud nedělal.
 • PICTOART: Mohu se zeptat, jak spolupráce s Pictoartem/Pictoprintem začala? Kde a jak jste se o nás dozvěděl?
  S Pictoartem spolupracuji již více než 5 let. Začalo to v dobách, kdy jsem hledal firmu, která by mi vyrobila tisky na plátně. Nikdo však nebyl schopen mi nabídnout dostatečnou kvalitu. Naštěstí mi jeden známý doporučil Pictoart, který zcela vyhovuje mým náročným požadavkům na kvalitu.
 • PICTOART: Jaké produkty u nás nejčastěji nakupujete a jak je využíváte?
  Nejčastěji u vás nakupuji miniarty a tisky na plátně. Miniarty jsou velmi oblíbené u zákazníků, kteří si je kupují jako dárek pro své blízké nebo pro sebe. Tisky na plátně zase potěší každého, kdo si nestihl zakoupit originál a přesto by obraz rád měl ve svém interiéru.
 • PICTOART: Je něco, co vám jinde třeba nenabídli a u Pictoartu/Pictoprintu jste to našel?
  Jednoznačně je to kvalita vašeho servisu a osobní přístup. Jsem rád, že se mohu v Pictoartu vždy poradit s odborníky a prodiskutovat nejlepší řešení pro mé představy. Jako malíř ocenuji také to, že na jednom místě mi originální obraz naskenujete a zároveň jej v té nejlepší kvalitě vytisknete na plátno. Dříve byla má praxe taková, že pokud jsem chtěl tisky na plátně, tak jsem musel oslovit fotografa, který mi nafotí originální obraz, a následně jsem hledal firmu, kde mi z fotek vyrobí tisky na plátně.
 • PICTOART: Kdybyste mohl, doporučil byste naši společnost dalším umělcům a proč?
  Určitě bych Pictoart doporučil každému tvůrci. Těch důvodů je mnoho. V prvé řadě pro vynikající kvalitu výstupů, přátelský osobní přístup a rozsah služeb, které Pictoart nabízí.  
 • PICTOART: Moc děkujeme za rozhovor i milá slova na naši adresu a těšíme se na další spolupráci!

Více informací najdete zde:
https://www.marekkrumpar.com/

Můžete ho sledovat také na sociálních sítích:

https://www.instagram.com/marek.krumpar.art/
https://www.facebook.com/Krumpar

 

© Tereza Boehmová

Naši spokojení zákazníci mluví o spolupráci s PICTOARTem

Přečtěte si všechna doporučení