Milí zákazníci,
jste zavřeni doma a hledáte smysluplnou zábavu? Konečně máte čas udělat věci, které v běžném pracovním  shonu odkládáte.

Využijte volný čas smysluplně a projděte si vaše fotografie  v mobilním telefonu a na disku počítače. Zlepšete si náladu  a připomeňte si hezké momenty, které jste zachytili. Vymažte nepotřebné snímky, vyberte ty pěkné. A ty si u nás můžete snadno a nyní i výhodně nechat vytisknout.

Využijte následující jednoduchý postup:

Můžete například zpracovat svá rodinná alba a nechat si je vyvolat v našem minilabu.
 
Nahrát fotografie a objednat minilab
 
Nebo si nechte ty nejlepší kousky rovnou zarámovat a pověste si je na zeď.

 
Nahrát fotografie a objednat obraz

 

Nemáte vlastní fotografie? Co třeba v klidu projít naši rozsáhlou galerii, a konečně vybrat reprodukci na prázdnou zeď ve vašem bytě.

 

Prohlédnout galerii reprodukci

 

Pokud se rozhodnete fotografie v tomto čase u nás objednat, můžete využít jedinečnou slevu 25%, která bude trvat až do 1.4.2020

 

Náš provoz v příštích dnech bude kvůli vyhlášené celostátní karanténě výrazně omezen, nebude možné navštívit náš showroom ani osobně odebírat objednávky. Je to rozumné opatření, které pomůže ke zpomalení šíření nové virové nákazy. Naše výroba bude ale v rámci možností fungovat dále.

Slevová akce platí za těchto podmínek:

  • Akce se vztahuje na objednávky placené předem a s doručením na vaši adresu. (Doručení je zdarma od 500 Kč po slevě).
  • Objednávky na osobní odběr do odvolání nebudeme vyrábět, takové objednávky budou vyrobeny až po odvolání zákazu pohybu osob a zpětném povolení provozu maloobchodu.
  • Termín dodání může být delší než v obvyklém provozu.
  • *) Sleva se nevztahuje na limitované edice.

Zároveň prosíme o shovívavost s termínem doručení, který se oproti normálnímu provozu pravděpodobně prodlouží, a to v závislosti na fungování našich domácích i zahraničních dodavatelů a v závislosti na vývoji karanténních opatření. Nebude možná ani obvyklá express výroba objednávek.