Kvalita

Našim heslem je „Kvalita, nikoliv kvantita“, proto při výběru tiskových technologií, materiálů a zpracování vybíráme ty, které nejsou nejlevnější, ale především nabízejí to nejlepší na trhu. Soustředíme se na tisk bez kompromisů, který vydrží věky. Proto již od začátku kupujeme materiál a tiskárny výhradně od firmy Fomei, která je unikátní právě ve svém přístupu k fotografii a fototisku, kterým si nás rychle získala. Tiskneme na strojích Epson archivální pigmentovou giclée technologií, na tisková média Hahnemühle, Epson a Fomei. Rámujeme do značkových hliníkových a dřevěných rámů Nielsen a Lira.

Certifikace

Stali jsme se také první pražskou laboratoří s certifikátem DIGIgraphie by EPSON, která plně odpovídá naší filosofii, a vyrábíme certifikované limitované edice předních fotografů. Vybudovali jsme intuitivní moderní systém objednávání tisků a obrazů online. Jednoduše nahrajte vlastní fotografii nebo vyberte z naší bohaté galerie autorských fotografií a reprodukcí. V několika jednoduchých krocích nakonfigurujte váš obraz a během několika dnů očekávejte balík s vaší objednávkou.

Servis

Profesionálním i amatérským fotografům nabízíme pomocnou ruku a také náš moderní online systém, přes který mohou nabízet a prodávat svoje autorské fotografie. Posledním počinem je naše služba digitalizace originálních uměleckých děl, kde jsme schopni zaručit vysokou věrnost barev a ostrosti originálu a vyladit k tisku reprodukce na konkrétní medium.

Výstavy

Od začátku je naším cílem podporovat a spolupracovat s fotografy, kteří ocení profesionální osobní péči a nekompromisní kvalitu tisku. Proto jsme partnery výstav a festivalů, kterým můžeme nabídnout pomoc s realizací jejich expozicí. Jsme tak například hlavním tiskovým partnerem nové galerie Czech Photo Centre a organizace Czech Press Photo, které patří ke špičce v oboru fotografie, oslovuje mnoho skvělých českých i zahraničních fotografů a pořádá jednu z nejzásadnějších fotografických výstav roku. Je to pro nás čest a potvrzení správného směru naší práce.