Vážení zákazníci,

 

rádi bychom vás informovali o důležité změně, ke které dochází od 1.1.2020. Naše firma roste a stávající prostory již nestačily pro rostoucí objem zakázek, které každý měsíc pro vás vyrábíme. Rozhodli jsme se tedy pro důležitý krok a přestěhovali se do porostor, které nám umožní fungovat rychleji, efektivněji a zavést nové moderní technologie výroby. Najdete zde krásný a přehledný showroom, kde si jednoduše vyberete ten správný obraz pro vás. Nové místo je skvěle dostupné autem, máme mnoho parkovacích míst přímo před vchodem, proto třeba naložení objemné zakázky už nemůže být jednodušší. Nově nabízíme také tisk na počkání nebo vytvoření tiskových náhledů, pokud chcete mít dokonalou jistotu o kvalitě výstupu.

 

Od začátku roku 2020 nás tedy najdete v nových prostorách v objektu City Park Hostivař na adrese U Pekáren 1, Praha 10. Podrobné informace o tom, jak se k nám dostanete najdete v kontaktech.

 

Zároveň také veškerá výroba a provoz přechází pod firmu PICTOPRINT s.r.o., jde pouze o změnu právní formy na s.r.o., vaše obrazy budou dále vyrábět stejní lidé se stejnými zkušenostmi, takže se samozřejmě můžete spolehnout na kvalitu, na kterou jste u nás dlouhá léta zvyklí.

 

Nezapomeňte sledovat naše novinky, připravujeme toho mnoho, a budeme vás v nejbližších dnech informovat o nových možnostech tisku, které právě zavádíme.