Byli jsme vybráni jako výrobce a dodavatel výstavy pro 53. ročníku Filmového Festivalu v Karlovývch Varech. 

Od 29. června do 9. září 2018 ji můžete navštívit v Galerii umění Karlovy Vary. Výstava nese jednoduchý název Festival. Najdete zde stovku fotografií od známých českých fotografů.

Výstava je tvořena částí portrétní, fotografiemi významných světových i tuzemských osobností, spojených s festivalem – např. Sharon Stone, John Travolta, John Malkowich, Renée Zellweger, Leonardo Di Caprio, Anna Geislerová, Taťána Vilhelmová, Iva Janžurová, Miloš Forman a další. 

Vedle portrétů zde spatříte také fotografie reportážní a dokumentární, které vám odhalí zákulisí festivalu. Nahlédnete tak do jinak nepřístupných míst, kde festival vzniká.

Autoři fotografií: Michal Čížek, David W. Černý, Zuzana Mináčová, Tomáš Novák, René Volfík, Michal Ureš, Tereza Křenová, Štěpán Hon, Martin Divíšek, Filip Singer, Radovan Šubín, Eva Kořínková, Tomáš Tesař, Milan Jaroš, Tomáš Železný.

Parametry výstavy

  • 28 obrazů velikosti 112 x 81 cm na matném papíře tištěných technologií Epson (pigment gicleé), adjustovaných v paspartě a bílých rámech Nielsen, krytých galerijním plexisklem.
  • 54 obrazů velikosti 70 x 50 cm na matném papíře tištěných technologií Epson (pigment gicleé), adjustovaných v paspartě a bílých rámech Nielsen, krytých galerijním plexisklem.
  • 2 obrazy velikosti 150 x 100 cm tištěných technologií Epson (pigment gicleé) s luxusní matnou laminací, adjustovaných na hliníkové desce Dibond, se zadním rámem pro zavěšení
  • 1 obraz velikosti 200 x 100 cm tištěný technologií Epson (pigment gicleé) s luxusní matnou laminací, adjustovaný na hliníkové desce Dibond, se zadním rámem pro zavěšení