Pouze tisk (poster)

Základem naší výroby je velkoformátový tisk. Je to také nejjednoduší produkt, který vám můžeme nabídnout. Pokud již máte rám, do kterého chcete vložit nový obsah, nebo chcete jen plakát na zeď, zvolte tento produkt. Zašleme vám tisk na vybraném papíře, srolovaný v bezpečném kartonové tubusu.

Obraz na plátně

Fotoplátno je velmi populární způsob jak převést Vaši fotografii do podoby obrazu. Získáte tak obraz, který bude mít jednoduchý a moderní vzhled a přesto bude vzbuzovat umělecký dojem, a vydrží Vám na zdi několik generací.  

Obraz v rámu

Moderní obraz do každého interiéru. Tisk je nalepen přímo na lehkou pěnovou desku a vložen do hliníkového nebo dřevěného rámu. Tisk můžete chránit laminací, sklem nebo plexisklem.

Obraz s paspartou

Tradiční způsob rámování v paspartě. Tisk může být nalepen, nebo zarámován muzeálním způsobem, kdy je v paspartě jen zavěšen a je ho možné v budoucnu vyjmout.

Obraz za akryl. sklem

Tisk je nalepen zezadu na lesklé akrylové sklo tloušťky 6 mm, tzv FaceMount. To dodá obrazu neuvěřitelnou hloubku barev a kontrast. Celek je potom podlepen hliníkovou deskou dibond a zavěšen bez rámu za zadní podpůrný hliníkový profil.

Kruhový obraz

Netradiční tvar, něco co nemá každý, zkuste do svého interiéru pověsit obraz ve tvaru kruhu. Všimne si ho opravdu každý.

Tisk na desce

Minimalistická varianta obrazu. Moderní bezrámové provedení, kdy rovná deska (pěnová nebo pevná hliníková), je zavěšena přímo na stěnu pomocí přiložených závěsů. Za příplatek je možné na zadní stranu přilepit podpůrnou konstrukci, která zabraňuje ohnutí desky a umožní lepší zavěšení.

MiniArt

MiniArt - vaše malá domácí galerie. Speciální miniaturní obraz na plátně nebo za plexisklem. Ideální jako dárek, nebo pro vytvoření domácí galerie vzpomínek.

MiniLab

Klasické fotografie ve velikosti 9×13 cm až A4 Klasické fotky do fotoalba tiskneme v moderním suchém minilabu Epson. Díky tomu můžeme nabídnout i netradiční papíry, jako je metalický papír nebo sametově matný výtvarnický FineArt papír.

Fototapeta

Pokud chcete svůj interiér doplnit opravdu velkoformátovou fotografií nebo obrazem, je ideálním způsobem tapeta nalepená přímo na zeď.